Serwetka zimowa :)

Skończyłam właśnie jeden z wielu  przerywników w moim większym projekcie. Mimo, że uwielbiam wiosnę i lato, to upały powyżej 25 stopni źle znoszę, więc dla ochłody zrobiłam serwetkę zimową  :)    Dlaczego zimową? - gdyż jest w kolorze śląskiego śniegu późną zimą...

 
Z "takich" nici, szydełkiem "po babci" bez numeru   :)
Pozdrawiam  :)

Wszystkiego po trochu :)

Dziękuję za odwiedzinki i wpisy!
Cały czas coś dłubię i skaczę z tematu na temat. 
Znów spodobała mi się końcówka materiału w sklepie "matrialnym" i tym sposobem stałam się autorką i posiadaczką dwóch różanych poszewek na jaśki:Zalega też parę ścinków, których "szkoda wyrzucić", więc uszyłąm torbę elementarną z przeznaczeniem na mleko (jestem fanką mleka i wyrobów mlecznych) lub wysokie napoje (jest wąska i wysoka - nie elastyczna):


Potrzebuję także przerywnika dla mojego wielkiego wyzwania obrusu szydełkowego. Jest to serwetka zimowa, na której odreagowuję "proste wzorki", które wpadają mi do głowy:


A teraz rzut oka na duży projekt:


Pozdrawiam i życzę miłego, ale nie przesadnie upalnego weekendu :)

Uszata kosmetyczka ;)

Witajcie,  dawno temu uszyłam z resztek obiciowych materiałów - właściwie zaczęłam szyć, a dzisiaj wreszcie wykończyłam, wszyłam podszewkę i zamek. Zamek z odzysku, więc musiałam zakończyć końce zamka, ale wyszło dosyć masywnie i kosmetyczka wygląda, jakby miała uszy:)Pozdrawiam :)

Spódnica :)

Dziękuję za odwiedzinki i doping :)
Właśnie popełniłam spódnicę, choć nie jestem do końca pewna co do fasonu. Jest trochę rozszerzana dołem, zastanawiam się, czy nie zwęzić jej na "ołówek" ? Zobaczymy. Materiał z koszyczka z końcówkami serii w sklepie z materiałami, Zobaczyłam ten kolor i nie mogłam się oprzeć.

Nie lubię wszywać zamków ;)
Pozdrawiam :)

Plecak ;)

Dziękuję za komentarze i odwiedzinki!
Dzisiaj uszyłam plecak dla młodocianej. Jedzie w tym tygodniu na wycieczkę i poprosiła o plecak na podręczne rzeczy. Uszyłam go z jeansu, kieszonki  z pozostałych kawałków z poprzednich projektów. Uchwyty są w całości - nieregulowane. Z tyłu , po bokach i wewnątrz dodatkowe kieszenie.
 

 Zdjęcia niestety komórką...
Pozdrawiam :)