Miseczko-koszyczki :)

Tak sobie myślałam o koszyczkach wiekanocnych, które widziałam w zeszłym roku na wielu blogach i tak mnie ciągnie do takich wyrobów. Z "recyklingu" mam trochę nici bawełnianych, grubych (poczwórna nitka) i w niezbyt długich kawałakach. Spróbowałam i coś tam wyszło...  Usztywniłam na cukrze i pomalowałam nietoksycznym lakierem do zabawek. Prezentuję pierwsze 4 szt:
wysokość 7cm, średnica ok. 15cm
wysokość 7cm, średnica ok. 16cm
wysokość 4,5cm, średnica ok. 14,5cm
wysokość 4,5cm, średnica ok. 12cm
Pozdrawiam   :)

Kosmetyczki :)

Kosmetyczki - kuferki to fajna rzecz i są bardzo pojemne, tym bardziej, że przydasiów raczej przybywa, niż ubywa. Więc jeszcze dwa kufry przydasiowe:

 
Pozdrawiam :)

Kosmetyczka kuferek :)

Poświątecznie zrobiłam kosmetyczkę kuferek na wakacyjne wyjazdy dla bliskiej osoby. Jest bardzo pojemna. Wykonana na zasadzie patchworku z grubą podszewką i warstwą "ocieplenia" wewnątrz. Dzięki temu trzyma kształt. Dodatkowo z resztek zrobiłam  małą kosmetyczkę na podręczne przybory - uszyta w ten sam sposób co kuferek. Wymiary kuferka: 28cm x 16cm, wysokość 23cm, wymiar mniejszej kosmetyczki to ok. 18cm x 13cm:
Pozdrawiam  :)

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Wszystkim robótko- i szycio- maniakom życzę niegasnącego zapału i 1000 pomysłów na minutę w Nowym 2015 roku!  

Z ostatniej chwili: skarpetki na drutach robione od palców, druty - najgrubsze jakie mam - 4 lub 4,5. Wełna z odzysku ze starego swetra  :)

 
Pozdrawiam :)